Привіт,

 

УВАЖНО ПРОЧИТАЙ ЦІ ПРАВИЛА. КОРИСТУЮЧИСЬ ПОСЛУГАМИ ПРОФІ-ЦЕНТРУ, ТИ ПОГОДЖУЄШСЯ ДОТРИМУВАТИСЬ ЦИХ ПРАВИЛ КОРИСТУВАННЯ І ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ.

ЯКЩО ТИ НЕ ЗГОДЕН З ЦИМИ ПРАВИЛАМИ, БУДЬ ЛАСКА, НЕ КОРИСТУЙСЯ ПОСЛУГАМИ ПРОФІ-ЦЕНТРУ.

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ.

1.1. Веб-сайт (далі — «Веб-сайт», «Сайт»)- сайт Профі-Центру, який розміщений за адресою www.profi-center.com.ua, а також доступ до інформаційно-аналітичних матеріалів на ньому відповідно до положень та умов, зазначених в цих Правилах користування.
1.2. Послуги Профі-Центру (далі — «Послуги») — надання Користувачеві доступу до внутрішнього функціоналу Веб-сайту.
1.3. Відвідувач — фізична особа, яка використовує Веб-сайт для отримання інформації.
1.4. Контент — будь-які інформаційні матеріали, включаючи текстові, графічні, аудіовізуальні та інші матеріали, до яких Користувач може отримати доступ в процесі користування Послугами.
1.5. Консультант — фізична особа, яка надає дистанційні консультації з окремих питань вивчення англійської мови на Веб-сайті.
1.6. Персональний куратор — фізична особа, яка надає консультації Користувачам з окремих питань використання внутрішнього функціоналу Веб-сайту.

2. З ЧИМ ТИ ПОГОДЖУЄШСЯ, ПРИЙМАЮЧИ ЦІ ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ?

2.1. Сторони.
Ці Правила користування (далі — Правила) регулюють договірні відносини між тобою і ТОВ НК Компанія “Профі-Центр” 46001, Тернопільська область, м.Тернопіль, вул.О.Кульчицької, буд. 3-5, офіс 37, (далі — «Ми», «Профі-Центр», «Компанія», «нами», «нас», «наш») щодо використання Веб-сайту, а також користування Послугами “Профі-Центру” відповідно до цих Правил. 2.2. Предмет.

“Профі-Центр” надає Користувачеві доступ до Веб-сайту для використання таких функціональних можливостей Платформи відповідно до цих Правил:

Вся інформація про функціональні можливості Платформи та умови їх використання доступна Користувачеві на Веб-сайті. Користувач погоджується, що він самостійно відповідає за ознайомлення з умовами доступу до функціональних можливостей Веб-сайту.

3. ПОРЯДОК КОРИСТУВАННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИМИ
МОЖЛИВОСТЯМИ САЙТУ

3.1. Індивідуальні дистанційні консультації.
“Профі-Центр” підбирає Консультанта для індивідуальних дистанційних консультацій з питань вивчення англійської мови (далі – «Консультації») за погодженням з Користувачем в залежності від його вимог і побажань.

3.2. Відмова від гарантій і технічні вимоги.
“Профі-Центр” не несе відповідальності і не гарантує, що в процесі надання Послуг не виникатимуть технічні або будь-які інші проблеми, в тому числі збої в роботі Веб-сайту та/або сторонніх сервісів, які можуть використовуватися в процесі надання Послуг; що доступ до Послуг буде надаватися безперервно, швидко, надійно і без помилок; що всі помилки в роботі Веб-сайту, сторонніх сервісів будуть виправлені.

Ти розумієш і погоджуєшся, що ми не надаємо жодних гарантій і не несемо відповідальність за неотримання тобою доступу до функціоналу Веб-сайту у зв’язку з відсутністю у тебе технічних можливостей для отримання такого доступу, в тому числі проблем з доступом до Інтернету.

Мінімальні системні вимоги для ПК:
Windows, Ubuntu Chrome, Firefox, Яндекс.Браузер, Opera сучасних версій macOS Safari, Chrome сучасних версій

Мінімальні системні вимоги для Мобільних телефонів:
Android Chrome, Samsung Internet Browser сучасних версій
iOS Safari, Chrome сучасних версій

5. ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ВЕБ-САЙТОМ

5.1. Некомерційне використання.
Використання тобою Веб-сайту, в тому числі його функціональних можливостей в комерційних цілях не допускається.
5.2. Заборони і обмеження у використанні Веб-сайту.

Користуючись Веб-сайтом, ти гарантуєш, що:

1. використання Веб-сайту здійснюється тобою виключно для цілей, дозволених цими Правилами з дотриманням їх положень, а також вимог застосовного права і загальноприйнятої практики і не порушує майнових та/або особистих немайнових прав третіх осіб;

2. Ти не будеш розміщувати Контент, який:

1. є явно образливим, наприклад, який пропагує расизм, фанатизм, ненависть або заподіяння фізичної шкоди будь-якого виду будь-якій групі осіб або окремим особам;
2. принижує гідність або виправдовує приниження гідності будь-якої людини;
3. включає «небажану пошту», вірусні листи, небажані масові розсилки або спам, URL-адреси, адреси електронної пошти або номери телефонів і факсів третіх осіб;
4. поширює неправдиву інформацію, яка вводить в оману або пропагує незаконну діяльність або поведінку, є образливою, загрозливою, непристойною, ганебною, якщо тобі заздалегідь відомо про характер такої інформації;
5. пропагує незаконне або несанкціоноване копіювання чужих творів, захищених авторським правом, наприклад, розміщення піратських файлів або посилань на них, надання інформації, яка дозволяє обійти обладнання, встановлене з метою захисту авторських прав;
6. містить сторінки з обмеженим доступом або доступом виключно за паролем, або приховані сторінки або зображення (як пов’язані, так і не пов’язані з доступною сторінкою);
7. надає матеріали, які мають на меті експлуатацію осіб у віці до 18 років або до досягнення іншого повнолітнього віку в твоїй юрисдикції;
8. надає інструкції для здійснення незаконних дій, зокрема, виготовлення або купівлі незаконної зброї, порушення  конфіденційності, створення або завантаження комп’ютерних вірусів;
9. створений терористичними групами або такий, що підтримується ними, або є Контентом, який пропагує терористичні акти, включаючи вербування;
10. запитує паролі або особисту інформацію користувачів для використання в комерційних або незаконних цілях;
12. залучає інших користувачів до комерційної діяльності без попереднього письмового узгодження з Профі-Центром (наприклад, конкурси, лотереї, бартер або реклама);

● Ти не будеш вчиняти будь-які дії, спрямовані на заподіяння шкоди або втручання в роботу Веб-сайту; на отримання  несанкціонованого доступу до даних, особистої інформації з Веб-сайту.
Незважаючи на встановлену заборону, при використанні Веб-сайту Ти можеш отримати Контент, який можеш вважати таким, що містить інформацію образливого або непристойного характеру, чи порушує в іншій формі застосовне право і права третіх осіб.
Ти можеш подати скаргу на дії інших користувачів, які порушують ці Правила, на нашу електронну адресу, зазначену на Веб-сайті.

5.3. Контент.
Контент Веб-сайту.

Будь-яка інформація на Сайті має виключно інформаційно-ознайомлювальний характер. Ми не надаємо жодних гарантій щодо її повноти, своєчасності або точності. Інформація та матеріали на Веб-сайті можуть бути змінені без попереднього повідомлення.
Ми зберігаємо за собою право розміщення в спеціальних блоках на Веб-сайті рекламнх матеріалів і посилань на сторонні ресурси. При цьому ми не несемо жодної відповідальності за рекламні матеріали і доступність таких ресурсів, за їх Контент, не гарантуємо, що такі ресурси і розміщена в них інформація не порушують права третіх осіб, не гарантуємо безпечність використання таких ресурсів. Ми не несемо відповідальність за будь-які наслідки, пов’язані з використанням тобою цих ресурсів, їх Контенту або реклами.

6. ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ І ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ.

Збір та обробка твоїх персональних даних у зв’язку з використанням Веб-сайту та Послуг відбувається відповідно до нашої Політики Конфіденційності.

7. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ.

Весь контент, дизайн, графіка, комбінації, переклад, цифрове відтворення та інші матеріали, пов’язані з наданням Послуг, роботою Веб-сайту, захищені відповідно до чинного законодавства про авторське право, товарні знаки і власність (включаючи, але не
обмежуючись правами інтелектуальної власності) і належать нам. Копіювання, перерозподіл, повторне поширення або публікація тобою будь-яких об’єктів інтелектуальної власності, якщо це прямо не передбачено цими Правилами, суворо заборонено.
Твоє право на використання нашої інтелектуальної власності обмежене правами, явно наданими нами відповідно до цих Правил і за умови твого повного дотримання їх («Ліцензія»). Ліцензія поширюється на твоє дозволене використання Веб-сайту та дозволяє тобі:

1. розміщувати, завантажувати, зберігати, ділитися, надсилати, відображати контент на веб-сайті або через нього;
2. переглядати і отримувати доступ до нашого контенту і контенту інших користувачів, а також будь-якого вмісту, який “Профі-Центр” робить доступним на Веб-сайті або через нього.

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН.

Ти несеш виняткову відповідальність за будь-яке порушення умов і зобов’язань, встановлених цими Правилами та/або застосовним правом, а також за всі наслідки таких порушень (включаючи будь-які збитки чи шкоду, які може понести Профі-Центр та/або інші
треті особи). У разі залучення до відповідальності або накладення на Профі-Центр стягнення в зв’язку з допущеними тобою порушеннями прав третіх осіб, а також встановлених законодавством заборон або обмежень, Ти зобов’язаний в повному обсязі
відшкодувати збитки Профі-Центру.
Ти розумієш і погоджуєшся, що доступ до Веб-сайту може час від часу бути обмеженим або надаватися повільніше, в тому числі в зв’язку зі збоєм програмного забезпечення; відмовою серверів, мереж, обладнання, іншого електронного або механічного обладнання; перезавантаженням системних потужностей; перериванням електроживлення, іншого сервісного обслуговування, страйком або іншою зупинкою праці (часткової або повної); державними або нормативними обмеженнями; будь-якою іншою причиною, яка не залежить від нас.

9. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
Спори між Користувачами.

Ти несеш повну відповідальність за взаємовідносини з іншими Користувачами, у тому числі щодо вирішення спорів між собою.
Спори з Профі-Центром Сторони несуть відповідальність за порушення положень і умов, передбачених цими Правилами, відповідно до чинного законодавства України. Сторони будуть прагнути вирішити шляхом переговорів будь-які спори та/або претензії, які можуть виникнути в зв’язку з цими Правилами, включаючи будь-які питання, що стосуються їх дійсності, порушення, розірвання або недійсності. У разі виникнення спору ми рекомендуємо спочатку зв’язатися з нами за наступною адресою електронної пошти proficentr@gmail.com, зазначеною на Веб-сайті, щоб спробувати вирішити проблему напряму з нами.
За винятком випадків, прямо передбачених цими Правилами, будь-який спір або претензія, пов’язані з доступом до Веб-сайту або іншим чином пов’язані з цими Правилами або Послугами Профі-Центру, і які не можуть бути вирішені безпосередньо між тобою і
Профі-Центром, повинні бути вирішені належним судом України. Ти і Профі-Центр погоджуються, що будь-який судовий спір повинен вважатися суперечкою між Профі-Центром і тобою особисто. У максимальних межах, дозволених законом (1) жоден судовий процес не повинен бути об’єднаний з будь-яким іншим процесом; (2) заборонено вирішувати будь-який судовий спір на груповій основі або з використанням групових процедур; (3) заборонено передавати судовий спір представникам від імені широкої громадськості або іншим особам. Винятки з обов’язкового судового процесу. Вищевказані положення про обов’язковий судовий процес не поширюються на наступні спори: (1) будь-які спори, що мають на меті забезпечення дотримання або захисту будь-яких прав інтелектуальної власності, що належать тобі або Профі-Центру; (2) за скаргами про вжиття заходів забезпечення позову.

10. ФОРС-МАЖОР.

Сторони повністю звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання умов Правил, що сталися в результаті форс-мажору (обставин непереборної сили), включаючи, але не обмежуючись: пожежі, вибухи, повені, шторми, страйки, стихійні лиха, війни, терористичні акти, заворушення або інші обставини, які безпосередньо впливають на можливість виконання цих Правил. Сторона, для якої стало неможливим виконання умов цих Правил в силу настання обставин непереборної сили (форс-мажору), зобов’язана повідомити іншу Сторону про це не пізніше 10 (десяти) календарних днів з моменту настання таких обставин. Несвоєчасне повідомлення про настання обставин непереборної сили (форс-мажору) позбавляє можливості відповідну Сторону посилатися на них.

Термін виконання зобов’язань за цими Правилами продовжується на час дії форс-мажорних обставин. У разі, якщо дія форс-мажорних обставин триває довше 30 (тридцяти) календарних днів, кожна із Сторін має право вимагати розірвання договірних
відносин за цими Правилами. Настання обставин непереборної сили (форс-мажору) підтверджується документом, що видається відповідним уповноваженим органом.

11. НАБРАННЯ ЧИННОСТІ І ПРИПИНЕННЯ ДІЇ ПРАВИЛ.

Ці Правила набирають чинності з моменту першого твого відвідування Веб-сайту. Правові відносини, встановлені цими Правилами, можуть бути розірвані шляхом блокування Акаунта.

Ці Правила залишаються діючими в разі зміни реквізитів Сторін.
Будь-яка із Сторін може припинити дію Правил в будь-який час і з будь-якої причини, що підпадає під дію цього документа.
Ми можемо припинити дію Правил у разі якщо Ти допустив порушення цих Правил, закону або прав інших осіб, як передбачено в цьому документі.

12. ІНШІ УМОВИ.
Неможливість Профі-Центру реалізувати або примусово виконати будь-яке з прав або положень Правил користування не означає відмови від такого права або положень. Ці Правила користування є повноцінним договором між тобою і Профі-Центром щодо
використання Веб-сайту і будь-які попередні Правила користування, які могли існувати між тобою і Профі-Центром, замінюються.
Якщо будь-яке з положень цих Правил буде визнане таким, що не підлягає виконанню, то така умова або положення обов’язково будуть замінені умовою або положенням, які найбільше відповідають наміру, що лежить в основі такої умови або положення, інші
положення при цьому залишаються в силі. Законодавство України регулює твій доступ до Веб-сайту , а також застосовується до цих Правил.

Профі-Центр може час від часу в односторонньому порядку приймати рішення щодо зміни цих Правил, за умови, що такі зміни не будуть встановлювати для тебе додаткових зобов’язань. Користуючись Веб-сайтом і Послугами Профі-Центру після змін в цих
Правилах, Ти погоджуєшся з такими змінами. Якщо ми вносимо будь-які істотні зміни в ці Правила, то наша компанія буде докладати розумних зусиль, щоб повідомити тебе про такі зміни, але Ти несеш відповідальність за те, щоб переглядати Правила для з’ясування того, чи були внесені в них зміни. Після внесення змін, відповідна дата буде вказана в графі «Останнє оновлення» у верхній частині цих Правил. Найменування і перелік функціональних можливостей Веб-сайту можуть час від часу змінюватися без попереднього твого повідомлення. Ми маємо право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) роботу будь-яких окремих функціональних можливостей Веб-сайту без попереднього повідомлення тебе.

Ти погоджуєшся отримувати від Профі-Центру на вказану тобою при реєстрації електронну адресу інформаційні електронні повідомлення (далі – повідомлення) про важливі події, що відбуваються в рамках Веб-сайту.

У разі, якщо одне або більше положень Правил є з будь-якої причини недійсним, не має юридичної сили, то така недійсність не впливає на дійсність будь-якого іншого положення Правил, які залишаються в силі. Ти маєш право звернутись до Профі-Центру з питаннями, які виникають у тебе щодо користування Веб-сайтом або Послугами, що надаються, або у випадку виявлення порушення прав та/або твої інтересів, шляхом направлення сповіщення на адресу електронної пошти proficentr@gmail.com, а також за допомогою інших способів зв’язку, зазначених на сайті.

Ты соглашаешься получать от Профи-центра на указанный тобой при регистрации электронный адрес информационные электронные сообщения (далее – сообщения) о важных событиях, происходящих в рамках Интернет -сайта.

В случае, если одно или более положений Правил является по какой-либо причине недействительным, не имеет юридической силы, то такая недействительность не влияет на действительность любого другого положения Правил, которые остаются в силе. Ты имеешь право обращаться в Профи-Центр с вопросами, которые возникают у тебя относительно пользования Веб-сайтом или Услугами, предоставляемыми или в случае обнаружения нарушения прав и/или твоих интересов путем направления уведомления на адрес электронной почты proficentr@gmail.com, а также с помощью других способов связи, указанных на сайте.